Про компанiю


Компанія "Фінансовий Альянс" була зареєстрована в листопаді 2002 року на сьогоднішній момент надає повний спектр професійних послуг на фондовому ринку України. Ми використовуємо комплексний підхід до вирішення задач, максимально адаптуючи запропоновані рішення кожного конкретного клієнта.

Наша компанія активним учасником провідних біржових майданчиків , що нам можливість запропонувати  Вам послуги з брокерського обслуговування на організованому ринку цінних паперів. Також ми пропонуємо наступні послуги на фондовому ринку: послуги з брокерського обслуговування,  комплексні послуги в галузі корпоративних фінансів, дилерські операції.

З моменту заснування Компанії нашими методами роботи, насамперед,  конфіденційність, індивідуальний підхід  і повна довіра у роботі з клієнтом. Довіра - наш головний капітал.

Запорука успіху – команда високопрофесійних спеціалістів, мають великий досвід роботи у фінансовій сфері. Наш колектив націлений на надання максимально відкритого доступу до фінансових послуг на фондовому ринку найкращого рівня сервісу.


Ліцензії

"Фінансовий Альянс" надає послуги на підставі ліцензій НКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку, а саме:
Діяльність з торгівлі цінними паперами: Брокерська діяльність, номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії №142 від 09.02.2016 р.  Строк дії - необмежений. 
Діяльність з торгівлі цінними паперами: Дилерська діяльність, номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії №142 від 09.02.2016 р.  Строк дії - необмежений.